S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Ford Ranger

Cena již od 407 900 Kč

Provedení: Single Cab/Super Cab/Double Cab

FORD RANGER

Ford Ranger byl podroben tvrdým zkouškám v těch nejnehostinnějších končinách planety, za extrémních teplot a v drsném terénu. Proto je připraven čelit každé výzvě, před kterou ho postavíte.
 
Nejnovější model je také nejsilnější v celé historii Rangeru. Zdrojem jeho síly je nová řada vyspělých vznětových motorů Duratorq, které vám pomohou odvézt náklad o hmotnosti až 1336 kg nebo táhnout přívěs vážící až 3350 kg. Motory přitom splňují emisní normu Euro 5 a mají nižší spotřebu paliva.
 
Nový Ranger získal jako historicky první pick-up prestižní pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti EuroNCAP. A díky nejlepší nabídce prostoru pro nohy na zadních sedadlech z celého segmentu a modernímu interiéru s integrovaným komunikačním a zábavním systémem poskytuje také pětihvězdičkovou úroveň komfortu.

 

Tři různé kabiny - a všechny jsou ještě prostornější

Nový Ranger nabízí výběr ze tří různých provedení kabiny). Všechny kabiny jsou širší a prostornější, takže se můžete těšit na více místa pro hlavu, nohy i ramena. Verze Double Cab dokonce nabízí nejlepší prostor pro nohy vzadu z celé třídy. Ranger je také nejdelší, nejširší a jeden z nejvyšších pick-upů na trhu.