S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Transit Connect

Cena již od 304 900 Kč

TRANSIT CONNECT
Každý Transit je především praktický a zcela nový Transit Connect nepředstavuje výjimku.

Robustní, praktická a spolehlivá dodávka s velkorysou přepravní kapacitou: 3,0 m3 v případě verze s krátkým rozvorem L1 a 3,7 m3 u verze s dlouhým rozvorem L2; nosnost činí až 1000 kg.

Důmyslný průvlak v přepážce u verze Van umožňuje přepravovat uvnitř trubky, žebříky nebo kulatinu o délce až 3,0 m (L1), respektive 3,4 m (L2).

Technicky vyspělé zážehové i vznětové motory, kombinované s pětistupňovými nebo šestistupňovými převodovkami, se vedle vysokého výkonu a točivého momentu vyznačují také nevídanou hospodárností: od 4,0 l/100 km a 105 g/km CO2.

Moderní technika vám pomáhá komunikovat, bavit se a cestovat bezpečněji. Několik příkladů: Systém SYNC s hlasovým ovládáním, který přijímá hovory, vytáčí čísla a dokonce i čte nahlas textové zprávy v některém ze světových jazyků, když si o to řeknete. Nebo Active City Stop, který zaznamená riziko kolize při nízké rychlosti a začne automaticky brzdit.

Verze Van s flexibilním předním dvojsedadlem pro spolujezdce odveze až tři lidi, zatímco Kombi Van pět osob a Kombi až sedm osob. Díky tomu s sebou můžete vzít celý tým kolegů a zároveň všechen materiál a nářadí, které budete při práci potřebovat.