S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


FORD KA

Cena již od 179 990 Kč

Karoserie 3 dvéřová

Jedinečný FORD KA

Původní Ford Ka vyvolal pořádné pozdvižení, když poprvé vyjel na silnice – a s nejnovějším Fordem Ka je to úplně stejné. Naše filozofie „Ford kinetic Design“ si již vysloužila nadšenou chválu ze strany motoristického tisku. Ford Ka je zábavný, hravý a nabízí fantastické svezení. V kategorii malých automobilů nastavuje ostatním vysokou laťku.

Vzhledem k tomu, že se zde jedná o souhrnné představení Fordu Ka, některé položky a popisované vlastnosti mohou být součástí sériové výbavy, zatímco jiné se dodávají jako výbava na přání nebo jsou dostupné pouze u vybraných provedení. Nahlédněte do sekce Vlastnosti a specifikace nebo navštivte svého prodejce Ford. Popřípadě si můžete vytvořit perfektní Ford Ka v našem konfigurátoru.

 

Design exteriéru
Směr „Ford kinetic Design“ nám pomohl vytvořit moderní, nepřehlédnutelný automobil s dynamickým a expresivním stylem – a troufalým duchem původního Fordu Ka. Rozměrné, dozadu protažené přední světlomety se spojují s originální maskou chladiče, která se na vás téměř usmívá, zatímco výrazné lemy blatníků, široké boky a klenuté linie udělují Fordu Ka výraz jistoty a odhodlání.

 

Design interiéru
Interiér Ford Ka se vyznačuje stylovým, dynamickým designem s odvážnými kontrasty, výraznými barvami a vynalézavými detaily. Perleťově bílá středová konzola je inspirována ikonami moderního designu. Všude, od sedadel po ovládací prvky, je patrná vysoká úroveň dílenského zpracování, jaká bývá v tomto segmentu k vidění jen velmi zřídka. Výsledkem je příjemné a moderní prostředí, do kterého budete znovu a znovu usedat s opravdovým potěšením.

 

Osobitý FORD KA Individuál

Buďte kreativní se svým Ford Ka! Vyberte si podle vlastního vkusu masku chladiče, kontrastní kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní spojler. Střechu, kapotu, dveře zavazadlového prostoru i boky vozu zdobí výrazné polepy.

Uvnitř na vás čeká radikální vzhled se speciálním provedením sedadel, dveřních výplní, středové konzoly i palubní desky. Kožený volant, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky dodávají interiéru styl, zatímco prémiové velurové koberce s logem Individual zdařile podtrhují celkový charakter designu.