S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Tourneo Connect

Cena již od 405 229 Kč

Tourneo Connect
Nevzdávejte se komfortu a vyspělé techniky jen proto, že potřebujete auto, které je funkční a všestranné. Nemusíte dělat kompromisy v dynamice, když vyžadujete hospodárnost. A nemusíte zapomenout na styl, když chcete praktičnost. S novým Fordem Tourneo Connect tohle všechno můžete mít.

Stylová praktičnost
Tourneo Connect, vytvořené v designérském stylu Ford kinetic Design, kombinuje styl s všestranností a nabízí flexibilní uspořádání sedadel i vynikající zavazadlový prostor v moderně střižené karoserii. Aerodynamický profil, tónovaná boční okna a vnější zpětná zrcátka s integrovanými směrovými světly společně vytvářejí design dynamického  vícemístného automobilu.
 
S vysokou úrovní dílenského zpracování a pečlivým provedením detailů koresponduje výběr kvalitních materiálů, které opravdu hodně vydrží, i konstrukce přispívající k jednodušší údržbě a snazším opravám vozu.