S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


NOVÝ TOURNEO COURIER

Cena již od 285 091 Kč

NOVÝ FORD TOURNEO COURIER

Vyžadujete praktičnost, prostor a nízkou spotřebu? Preferujete komfort, styl a vyspělou techniku? Lze vůbec mít tohle všechno v jednom autě?

Lze, pokud se jedná o chytrý velkoprostorový vůz: Tourneo Courier. Tento kompaktní, prostorný automobil nabízí dostatek místa na šířku, délku i výšku až pěti lidem. Pohodlně pojme také jejich zavazadla. Díky flexibilnímu řešení sedadel můžete zvětšit zavazadlový prostor, zatímco promyšlené odkládací schránky usnadňují ukládání a přepravu všech vašich drobností.

Bez ohledu na to, zda si zvolíte úsporné vznětové motory 1.5 a 1.6, nebo oceňovaný zážehový EcoBoost, budete jezdit v jednom z nejúspornějších aut na trhu.

Kompaktní i stylový, flexibilní i úsporný, plný důmyslných funkcí a vyspělé techniky: nový Ford Tourneo Cournier má vše, co od auta čekáte.