S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Transit

Cena již od 556 000 Kč

Karoserie Van, K-Van, Kombi, podvozek, Bus M2

NOVÝ FORD TRANSIT

Nový Transit je největším užitkovým vozem Ford. Díky pestré nabídce různých délek rozvoru, variant karoserie, výšek střechy, motorů umožňuje sestavit si vůz přesně podle vašich potřeb. Stručně řečeno: Řekněte, co děláte a jaké máte požadavky, a my určitě najdeme Transit jako dělaný pro vaše podnikání.


V dlouhém seznamu nejmodernějších technologií nechybí SYNC s automatickým tísňovým voláním, adaptivní tempomat nebo systém řízení průjezdu zatáčkami. Všechny tu jsou proto, aby vám usnadnily život, a mnohé z nich pracují automaticky. Vy se tak můžete soustředit na důležitější věci.


Další technologie jako například inteligentní dobíjení akumulátoru pomáhají výkonným motorům Transitu k ještě větší hospodárnosti.


A jak velký potřebujete nákladový prostor? Nový Transit má ohromnou přepravní kapacitu – až 15,1


Bez ohledu na to, co převážíte, se robustní zámky a alarm postarají o ochranu jak nákladu, tak samotného vozu.

m3 – a díky flexibilnímu řešení umožňuje přepravovat uvnitř vozu předměty o délce až 4,2 m (se standardní přepážkou). Dokáže také tahat přívěsy o hmotnosti až 3,5 t.