S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Ford Galaxy

Cena již od 679 990 Kč

Karoserie 5 dveřová MPV

Luxusní nový Ford Galaxy

Díky svým vyspělým technologiím a prémiovému designu kombinuje nový Ford Galaxy prvotřídní jízdní vlastnosti s nejvyšší úrovní prostornosti, pohodlí a inovací. Jednoduše řečeno, je to nejkomfortnější a nejvytříbenější sedmimístný rodinný vůz na dnešním trhu. Objevte celou modelovou řadu Galaxy až po model Titanium.

 

Ford kinetic Design
Galaxy se svojí elegantní a moderní siluetou exteriéru představuje nádherný příklad designérského směru Ford kinetic Design. A jakmile se usadíte v luxusním interiéru, povšimnete si, že kabina je mimořádně příjemná a nekonečně flexibilní. 

 

Design exteriéru
Díky své skloněné přídi, detailně propracovaným světlometům a aerodynamickému tvaru se Ford Galaxy vždy pyšnil dynamickým profilem. Nová vylepšení designu, jakými jsou výrazně tvarovaná kapota, chromované detaily nebo přepracovaný přední nárazník se spodní mřížkou, však novému Fordu Galaxy propůjčují ještě větší dávku elegance.

 

Design interiéru
Lehkou, vzdušnou a uvolněnou atmosféru Fordu Galaxy dále zdůrazňují nové detaily - od luxusních nových materiálů pro čalounění až po prémiový HiFi audiosystém Ford.