S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Ford S-MAX

Cena již od 619 990 Kč

Karoserie 5 dveřová MPV

Všestranný Ford S-MAX

Ford S-MAX se vyvinul. A dává to na sobě znát. Nový S-MAX – flexibilní vůz pro sportovní aktivity (SAV) v pětimístné či sedmimístné verzi – je exkluzivní kombinací prémiového sportovního vzhledu, dokonalých jízdních vlastností a excelentní funkčnosti. Objevte celou modelovou řadu S-MAX až po vrcholný model Titanium S. Nový S-MAX umožňuje žít bez kompromisů.

 

Ford kinetic Design
Evoluce vozu Ford S-MAX je zřetelně vyjádřena v jeho výrazném novém vzezření. Jako produkt designérské filozofie Ford kinetic Design působí S-MAX dojmem, že je v pohybu, i když nehybně stojí.

 

Design exteriéru
Touha po dokonalosti bývá návyková. Vyžaduje pozornost věnovanou i tomu nejmenšímu detailu. Poznáte ji na nově tvarované kapotě či na masce lakované hlubokým černým lakem o vysokém lesku; na světlech denního svícení s technologií LED; výrazných koncových svítilnách i na nové panoramatické střeše.

 

Design interiéru
Honosně provedený interiér vozu Ford S-MAX je důkazem našeho neutuchajícího úsilí o nejvyšší kvalitu. Ford zkonstruoval každý jednotlivý díl s ohledem na spolehlivost, bezpečnost a robustnost.