S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Ford Kuga

Cena již od 607 940 Kč

Karoserie SUV

ZCELA NOVÝ FORD KUGA

Špičková technika, která pomáhá
Nová Kuga má jedinečné bezdotykové otevírání pátých dveří, které oceníte zejména, když přijdete k autu s plnou náručí zavazadel. Páté dveře snadno otevřete či zavřete prostým pohybem nohy. Dalším příkladem užitečných technologií je aktivní parkovací asistent, který sám navede Kugu do parkovacího místa.

Výborné jízdní vlastnosti i v nevyzpytatelném terénu
Kuga disponuje inteligentním pohonem všech kol, který nepřetržitě monitoruje terén pod koly – reaguje dvacetkrát rychleji, než trvá mrknutí oka. Systém posílá na každé kolo právě tolik síly, kolik je v daném okamžiku zapotřebí. Výsledkem je nejlepší možná kombinace ovladatelnosti a jistoty bez ohledu na vnější podmínky.

Nová paleta motorů pro ještě dynamičtější jízdu
Nová Kuga se pyšní také novou řadou pohonných jednotek. Patří k nim zážehový motor 1.6 EcoBoost, který nabízí výkon mnohem většího motoru, nebo úsporný vznětový 2.0 Duratorq TDCi. V kombinaci s inteligentním pohonem všech čtyř kol udělují tyto nové motory Fordu Kuga ještě suverénnější dynamiku než dosud.