S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


Ford Mondeo

Cena již od 499 990 Kč

Karoserie sedan/5dv/kombi

FORD MONDEO - skutečná krása se skrývá uvnitř

Stylový, dynamicky sportovní profil nového Fordu Mondeo naznačuje, že vůz byl zdokonalen v mnoha ohledech. Již při prvním usednutí za volant si povšimnete vyšší úrovně komfortu, pečlivého zpracování detailů a široké škály moderních technologií. Méně viditelné, ale stejně tak významné jsou nové hospodárné motory s nižšími emisemi CO2, které společně s vyspělým novým designem a důmyslnými technologiemi přispívají k podmanivějšímu zážitku z jízdy novým Fordem Mondeo.

 

Ford kinetic Design

Již na první pohled je na novém Mondeu patrný neustálý vývoj našeho designérského směru Ford kinetic Design. Již dříve působil tento vůz velmi sportovně, ale nové dynamické linie vytvářejí ještě intenzivnější dojem pohybu. Navíc můžete svému Mondeu vtisknout ještě působivější vzhled díky exteriérové sadě sportovních doplňků Ford Individual.

 

Design exteriéru

Od základu nově stylizované Mondeo získalo ostřejší a dynamičtější profil, přitom však působí sofistikovaněji a vyspěleji. Každý detail, od nově navržené přední masky přes LED světlomety pro denní svícení až po chromované lišty, spoluvytváří dojem stylové kultivovanosti. 

 

Design interiéru

Pečlivě propracovaný interiér se pyšní středovou konzolou s elegantními křivkami a ještě vyšší úrovní použitých materiálů na potazích sedadel i dekoračních prvcích. Skvostně integrované detaily udělují celku dojem harmonické soudržnosti, zatímco LED osvětlení podtrhuje moderní atmosféru interiéru.