S námi STK napoprvé!    |    Přijmeme servisního technika - bližší info na 602 352 588    |    Fixní ceny servisu    |    AKCE 5+ pro majitele vozidla Ford starších 5 let a více - sleva 20% na všechny orig. náhradní díly Ford!    |   


TOURNEO CUSTOM

Cena již od 540 900 Kč

Ford Tourneo Custom

Nový Ford Tourneo Custom navazuje na to nejlepší z tradice mikrobusů Ford a přináší řadu vylepšení včetně velkorysého vnitřního prostoru a pohodlí až pro 9 cestujících v nové, atraktivní karoserii.

Vůz byl navržený tak, aby vás všechny ochránil. Určitě rádi uslyšíte, že Ford Tourneo Custom získal od Euro NCAP pětihvězdičkové – tedy nejvyšší možné – hodnocení bezpečnosti. Dvě z jeho inovativních technických řešení, systém pro automatické navrácení do jízdního pruhu a Ford SYNC* s automatickým tísňovým voláním, navíc získaly ocenění Euro NCAP Advanced za přínos v oblasti bezpečnostních technologií.

Luxusní interiér je vybaven novým flexibilním systémem zadních sedadel umožňujícím až 30 různých konfigurací, takže si můžete vnitřní prostor upravit dle potřeby. Vůz je vybaven špičkovými funkcemi jako např. hlasovým ovládáním Ford SYNC* a systémem připojení pro MP3 přehrávač nebo mobilní telefon, který za vás dokonce může přivolat pomoc v případě nehody. Aerodynamický design, ekonomický motor a technologie pro úsporu paliva jako např. Stop-Start činí z tohoto vozu jeden z nejúspornějších v dané třídě.

Zkrátka a dobře, Tourneo Custom je velmi hospodárný automobil vhodný jak pro podnikání, tak pro bezpečnou a luxusní přepravu rodiny a přátel včetně všech jejich zavazadel. (Vybrat si můžete také variantu LWB s dlouhým rozvorem, čímž získáte ještě větší nákladový prostor.) Přečtěte si tedy další informace o modelu Tourneo Custom – o jeho jízdních vlastnostech, výkonu a hospodárnosti, praktičnosti a nákladech na provoz, bezpečnosti a zabezpečení i designu.